LUBLIN

Konopnickie Pasje 2017

„Konopnickie pasje” to projekt którym Stowarzyszenie Pracownia Twórczych Działań rozpoczyna 2017 rok. Zadanie to realizowane będzie dzięki wsparciu finansowemu Gminy Konopnica.

Przed nami warsztaty dla dzieci, dorosłych oraz blok aktywności skierowanych do grupy seniorów. Tradycyjnie już w ofercie znalazły się warsztaty taneczne, gitarowe, malarstwo, rękodzieło i ceramika. Dla tej ostatniej grupy zorganizowana zostanie wycieczka do Łążka Garncarskiego gdzie w 100 letniej pracowni mistrz garncarstwa zdradzi nam tajniki swojego rzemiosła. W ramach inicjatyw lokalnych zorganizujemy mobilną wystawę oraz wieczory sztuk różnych podczas których mieszkańcy i zaproszeni goście zaprezentują swoje talenty i pasje. Już w marcu w Ośrodku Działań Twórczych w Radawczyku Drugim przygotowujemy wystawę malarstwa i jazzowy koncert- spotkanie to dedykowane jest wszystkim kobietom.

Większość zajęć odbywać się będzie w Ośrodku Działań Twórczych w Radawczyku Drugim, w Klubie Seniora w Maryninie, w siedzibie KGW i OSP w Radawcu Dużym, w DK w Motyczu oraz w pozostałych siedzibach KGW Gminy Konopnica.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia, liczba miejsc niestety ograniczona w związku z tym na wszystkie działania obowiązują zapisy.

Szczegółowe informacje i harmonogram na www.artwarsztatylublin.pl oraz facebooku

Szczegółowy grafik: pobierz